Psikolog Ankara

Psikolog Ankara olarak bireysel psikoterapi, aile terapisi, çift terapisi, çocuk ve ergen psikoterapisi hizmeti sunmaktayız. Ankara Psikolog merkezimizde danışanlarımıza doğru tanıyı koymak ve danışanlarımızın terapi süreçlerini daha kaliteli hale getirebilmek amacıyla çeşit kişilik, zeka ve gelişim testleri gerçekleştirilmektedir.

Depresyon, kaygı bozuklukları, cinsel işlev bozuklukları, psikolojik travmalar, yeme bozukluğu gibi problemler için psikolog ankara ile çekinmeden iletişim kurabilirsiniz. Kurumumuzda danışanı tanıma amaçlı kişilik testleri, gelişim testleri ve nöropsikolojik testler uygulanmaktadır.

Psikolog Ankara Merkezimizde çalışan uzman psikologlarımız, psikoloji bilimiyle ilgili tüm dünyadaki yeni gelişmeleri takip eden uzmanlardır. Bizler, Psikolog Ankara ekibi olarak terapi çalışmalarımız ile danışanlarımızın yaşadığı psikolojik sorunlardan mümkün olan en kısa zamanda çözüm sağlayarak, özel yaşamlarından, evliliklerinden, ilişkilerinden, okul ve iş hayatlarından, anne-baba olarak üstlendikleri rollerden maksimum keyif alarak yaşamlarını sürdürmelerini sağlamayı amaçlamaktayız.


  • TELEFONLA ARA
    HARİTADA BULUN