Kalyamer Ankara Psikolog

Hayatın bazı dönemleri bizlere aşılması oldukça zor olan problemleri de beraberinde getirebilir. Bu zorlu süreçte kendimizi daha iyi tanımak, potansiyelimizin farkında olmak ve yeni yollar keşfetmek isteriz. Sadece kendimizle değil, diğer insanlarla ve dünya ile aramızdaki dengeyi sağlamayı da arzularız. Daha farkındalıklı, daha doyumlu ve daha mutlu bir yaşam sürmek için, bireysel, çocuk ve aile terapisi gibi konulardaki ihtiyaçlarınızda, alanında uzman ve deneyimli kadromuzla Ankara Kızılay’da bulunan psikolojik danışma ve eğitim merkezimizde sizlerin yanında olmak için hazırız.

Ankara’da psikolog arıyorum diyorsanız ya da size önerilen bir Ankara uzman psikolog varsa hem öz geçmişini okuyarak, hem de çalıştığı Ankara’daki özel psikolojik danışmanlık merkezini arayarak çalışma şekli ve koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz. Kendinize uygun olan Ankara psikologu seçmeniz için, başvurduğunuz psikologun sizin yaşadığınız sorun ya da konuyla ilgili çalışıp çalışmadığını aldığı ek eğitim ve seminelerden den, yaptığı yüksek lisans ve doktora gibi akademik çalışmalardan ve öz geçmişinden yola çıkarak belirlemeniz mümkün olabilir.

Ankara psikolog hizmetlerinin yanı sıra, kurumumuzda Ankara psikoloji eğitimleri kapsamında psikolojinin farklı alanlarına dair eğitim ve seminerler düzenlenmektedir. Kurumumuz bünyesindeki profesyoneller tarafından psikoloji, psikiyatri, psikolojik danışmanlık ve aile danışmanlığı alanlarına yönelik terapi ve psikolojik testler eğitimleri verilmektedir. Yine Ankara’da psikoloji eğitimleri kapsamında meslek elemanlarına yönelik bireysel ve grup süpervizyon eğitimleri düzenlenmektedir.


  • TELEFONLA ARA
    HARİTADA BULUN