Çift ve Evlilik Danışmanlığı

Stresli bir ilişki, iki taraf için de mutsuz ve olumsuz sonuçlar doğurur.  İlişki problemlerini çözmek için etkili tedavi ve terapi yöntemleri bulunmaktadır. Ankara Psikolog olarak, çift ve evlilik danışmanlığı ve terapi hizmetlerimizi ilişkilerinde problem yaşayan çiftlerimize ve ailelere vermekteyiz.

Alanlarında master ve doktora düzeyinde eğitim almış uzman psikologlarımız ve terapistlerimizden oluşan deneyimli ve yetkin kadromuzla, Ankara Psikolog Merkezimizde, çiftleri birbirleriyle uzlaştırarak, tarafların birbirlerinin farklı yönlerini kabul etmesini sağlarız.

Ankara Psikolog merkezimizde, çiftlerimize yeni iletişim becerileri kazandırarak; birbirlerini anlamaya ve ilişkilerini yeniden kurmaya yönelik terapiler uygularız. Ankara Psikolog olarak, çiftlerin uzun zamandır süregelen tartışmalarda ve çözüme ulaşmayan konularda konuşabilir hale gelmesini amaçlarız.

Ankara Psikolog merkezimizde,ilişkilerinde problem yaşayan çiftlerimize duygu yönetimi,sakin kalma becerisi,empati gibi yeni beceriler kazandırmayı amaçlanmakta,çift ve evlilik danışmanlığı sonucunda tarafların birbirlerine daha yakın olması ve ilişkilerine dair olumlu hissetmeleri sağlanmaktadır.

Uzun süreli bir ilişki ve evlilik gibi oldukça mahrem ve özel olan bu yaşamın ayrıntılarının danışan-danışman mahremiyeti içinde paylaşılmasına büyük özen gösterilen Ankara Psikolog merkezimizde, danışmanlarımız istemedikçe bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Ankara Psikolog merkezimizde çift ve evlilik danışmanlığı almak isteyen danışmanlarımız evli olmak zorunda değillerdir. Uzun dönemli ilişkilerinde problem yaşayan çiftler de çift ve evlilik danışmanlığı ve terapisine ihtiyaç duyarlar.

 

 


  • TELEFONLA ARA
    HARİTADA BULUN