Bireysel Psikoterapi

Ankara Psikolog merkezinde gerçekleştirilen bireysel terapi sürecinin sonunda psikolojik dayanıklılığının güçlendirilmesi; bireyin karşılaştığı sorunlarla etkin bir şekilde baş etme becerisi kazanması amaçlanmakta; bireyin yaşadığı patolojik sorunlar çözüme kavuşturulması amaçlanmaktadır.  Bireysel psikoterapi bireyin kendi iç dünyasına bir yolculuktur. Bu yolculuk sırasında birey kendi hayatının kontrolünü ele alır. Birey, hayata ve karşılaştığı olaylara daha farklı pencereden bakabilir.

Ankara psikolog merkezimizdeki uzmanlar, her bireyin özel ve biricik olduğunun bilinciyle standart bir terapi yerine eklektik terapi desteği vermektedir. Ankara uzman psikolog tarafından gerçekleştirilen terapiler sonucu danışanlar yaşamları boyunca kullanabilecekleri belirli becerileri öğrenebilirler.

Ankara psikolog, Ankara psikolog fiyatları, Ankara Çankaya psikolog, Ankara çocuk psikoloğu, Ankara çocuk pedagogu, Ankara uzman çocuk terapisi, Ankara bireysel terapi, Ankara çift terapisi, Ankara aile danışmanı, Ankara çocuk ergen psikoloğu için bizlere ulaşabilirsiniz.


  • TELEFONLA ARA
    HARİTADA BULUN