Ankara Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Bireysel Psikolojik Danışman, Ankara Psikolog

Bireysel danışmanlık, kişinin yaşadığı problemleri, üstesinden gelemediği yahut zorlandığı duygu çıkmazlarının üstesinden gelebilmesi, kararlar alabilmesi ve kişisel gücünü keşfedebilmesi, kendisine ve çevresine farklı çerçevelerden bakabilmesi gibi konularda danışman tarafından yardımcı olmayı amaçlayan bir hizmettir. Ankara Bireysel Psikolojik Danışmanlık Merkezimizde, alanlarında master ve doktora düzeyinde eğitim almış uzman psikologlarımız ve terapistlerimizden oluşan deneyimli ve yetkin kadromuzla bireysel danışmanlık hizmet ve terapileri vererek,en kısa zamanda danışmanlarımızın en iyi sonucu almasını sağlamaktayız.

Ankara Psikolog Merkezimizde, danışmanlık hizmetimizi ailelere, ergenlere,çocuklara ve çiftlere vermekte ve danışmanlık hizmetimizin meslek etiğine bağlı,bilimsel ilkeler doğrultusunda ilerletmeye büyük önem vermekteyiz.

NEDEN BİREYSEL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

Bireysel Danışmanlık doğrultusunda danışan-danışman mahremiyetine önem verilen Ankara Psikolog Merkezimizde, gizlilik esastır.  Kişisel bilgiler ve görüşme içerikleri, danışanlarımız izin vermediği sürece  kesinlikle kimseyle paylaşılmaz.

Ankara Psikolog olarak verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimiz kişiye özel ve doğrudan danışmanlarımıza odaklıdır. Tanıya göre psikoterapi, ilaç tedavisi vb tedavi ve terapiler uygulanmaktadır.

Ankara Psikolog Merkezimizde, objektif, tamamen tarafsız ve yargılanmadan danışmanlık hizmeti alabilir, kişisel ve sosyal yaşantınızda içinde bulunduğunuz çıkmazların  ve sıklıkla kaygı, huzursuzluk, çökkünlük ya da kızgınlık yaşatan olayların üstesinden gelebilir ve hayatınıza farklı bir gözden bakabilirsiniz.

 

 


  • TELEFONLA ARA
    HARİTADA BULUN