Ankara Ünlü Psikologlar

Ankara Psikolog olarak insanın, yaşadığı problemler ve olumsuz deneyimlerden çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Biliyoruz ki hayatta başımıza gelen her şey, bizi kendi içimize yolculuğa ve kendimize bakmaya davet eder. Ve kendine bakma cesareti gösteren herkes bu yolculukta farklı yanlarını keşfedip potansiyelinin farkında olarak yeni bakış açıları geliştirebilir.

Eğer siz de kararsızlık yaşıyorsanız, kendinizi sürekli mutsuz ve çaresiz hissediyorsanız, sosyal çevrenizle sıkıntılar yaşıyorsanız, öfke ve zaman kontrolünde sıkıntı yaşıyorsanız, sınav kaygısını hissediyorsanız Ankara Psikolog Merkezi’mize başvurabilirsiniz. Etik ve akademik değerlere bağlı uzman kadromuzla yanınızdayız…

Ankara Psikolog Merkezimizde çocuk, ergen, yetişkin ve çift terapisi ile grup terapileri gerçekleştirilmektedir. Uzman psikologlardan oluşan uzman ekibimiz gerekli olduğu durumlarda işbirliği yaptığımız diğer meslek elemanları psikiyatrist, çocuk gelişim uzmanı, psikolojik danışman, yaşam – eğitim koçu ve kadın doğum uzmanlarıdır.

Ankara ünlü psikologlar, Ankara kadın psikolog, Psikolog ankara için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


  • TELEFONLA ARA
    HARİTADA BULUN