Ankara Psikolog Tavsiye

2007 yılından bugüne Ankara psikolojik danışmanlık merkezimizde, alanlarında master ve doktora düzeyinde eğitim almış uzman psikolog ve aile terapistlerinden oluşan ekibimizle hizmet vermekteyiz.

ANKARA PSİKOLOG OLARAK HİZMET ALANLARIMIZ

  • Bireysel Psikolojik Danışmanlık
  • Evlilik Terapisi
  • İlişki Terapisi
  • Cinsel Terapi

Ankara psikolog hizmetlerinin yanı sıra, kurumumuzda Ankara psikoloji eğitimleri kapsamında psikolojinin farklı alanlarına dair eğitimler düzenlenmektedir. Bu eğitimler arasında Psikoloji, psikiyatri, psikolojik danışmanlık ve aile danışmanlığı alanlarına yönelik terapi ve psikolojik testleri gösterebiliriz.

Gerekli olduğu düşünüldüğünde kişileri daha iyi tanıyabilmek amacıyla psikolojik test uygulamaları yapılmaktadır.

NEDEN ANKARA PSİKOLOG

Kesin olan şu ki her bireyin kendine özgü birtakım ihtiyaçları vardır ve bu ihtiyaçlara uygun bir biçimde kişinin profesyonel destek alması gerekmektedir. Ankara Psikolog Merkezimizde alanında uzman psikolog ve psikoterapist kadromuz tarafından çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri verilmektedir.

Eğer sizler de daha bilinçli, daha doyumlu ve daha mutlu bir yaşam sürmek istiyorsanız Ankara Kızılay’da bulunan psikolojik danışma ve eğitim merkezimize gelebilirsiniz.


  • TELEFONLA ARA
    HARİTADA BULUN