Ankara Psikolog Cinsel Terapi Merkezi

Cinsel terapi yönteminde sorunun kaynağına göre farklı terapi yaklaşımları kullanılabilmektedir. Öncelikle sorunun kaynağının psikolojik mi yoksa organik kökenli olup olmadığı araştırılmaktadır. Cinsel terapi hizmetimizde, vajinismus, erken boşalma, sertleşme güçlüğü ve cinsel isteksizlik alanlarında destek verilmektedir.

Cinsel işlev bozukluklarının sadece yüzde 1’e yakını organik nedenlere dayanmakta, geriye kalan yüzde 99’unun nedeninin psikolojik olduğu ve insanların yüzde 70’inin hayatlarının bir döneminde bu bozukluklardan birini yaşadıkları düşünülmektedir. Ortaya çıkan bu tablo cinsel terapinin önemi ve gerekliliği anlaşılacaktır.

Ankara Psikolog Cinsel Terapi Merkezi’nde temel prensiplerimizden birisi GİZLİLİK kuralıdır. Danışanlarımızın mahremiyeti bizim için büyük önem taşımaktadır. Terapist, hastayı hiçbir konuda yargılamadan sıkıntılarını dikkatlice dinler.

Cinsel terapide amaç bireylerin cinsel uyum düzeylerinin sağlıklı bir noktaya getirilmesi ve mutlu bir cinsel yaşama kavuşmalarıdır.

ankara psikolog, psikolog ankara, ankara vajinismus tedavisi, vajinismus tedavisi ankara, erken boşalma tedavisi, iktidarsızlık tedavisi,ankara cinsel terapist,ankara cinsel tedavi


  • TELEFONLA ARA
    HARİTADA BULUN