Ankara Psikiyatri | Ankara Psikiyatrist Tavsiyesi

Ankara psikiyatri özel muayene de hastaları kabul etmekte olup asta için en doğru teşhis konularak tedaviye başlanmaktadır. Gerekli görülürse de ilaç tedavisi uygulanmaktadır. Ancak hastalarımızın zor durumlarından yararlanmamaktayız. Uygun ücretler karşılığında hastalarımıza hizmet sunmaktayız.

Kalyamer kaliteli yaşam merkezi hastaları için 7 gün 24 saat online hizmet olanağı sunmaktadır. Böylece aklınıza takılan bir konu olduğunda ya da muayeneye gidemediğiniz de internetiniz olan her yerden ulaşabilirsiniz.

Ankara psikiyatri hastalarının tedavisinde çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Doğrudan bedene uygulananlar ve psikoterapi gibi yöntemler uygulanır.

Psikoterapi de hastalar seanslar ile izlenir. Bu tedavi de amaç kişinin hayatını yeniden verimli bir şekilde sürdürmesini sağlamaktadır. Kişilerin davranış bozuklukları tespit edilir. Hastanın geçmişi öğrenilir gerekli görülürse eğer aile bireyleri de seanslara davet edilmektedir.

Psikiyatriye gitmek için illa ki akıl sağlığını yitirmiş olmaya gerek yoktur. Kalyamer kaliteli yaşam merkezinde yer alan psikiyatristlerin uzmanlaştığı alanlarda farklıdır. Bunlardan bahsedecek olursak;

Madde bağımlısı olan hastalar için, ergenliğini tamamlamış hastaların akıl sağlığı için, çocuk ve ergenlik için, adli konular için, sinir sistemi, beyin hastalıkları için, yaşlı hastaların akıl sağlığı için çeşitli alanlarda hizmet vermektedirler.

Kişiler bir sorunları olduğunda hemen kendi başlarına halletmeye çalışmaktadır. Fakat farkında olamadığımız durumlarımız için kendi kendimize bir şey yapamayız ve böylelikle hastalıklarımız daha çok ilerlemektedir. Bunun olmaması için en kısa zamanda kalyamer kaliteli yaşam merkezine en kısa sürede gelerek görüşmelisiniz. Gelemediğiniz noktada da Ankara Psikiyatri olarak bizlere online ulaşabilirsiniz.


  • TELEFONLA ARA
    HARİTADA BULUN