Ankara klinik psikolog

Ankara klinik psikolog, alanında akademik anlamda uzman ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir. Ankara klinik psikolog sorunlarıyla başa çıkamayan, kaygı ve endişeleriyle hayat kalitesini düşüren, kişisel ve sosyal becerilerini hayata aktarmayı başaramayan bireylerle terapi yoluyla tedaviyi amaçlar. Bunun yanında sadece sorunları olan bireylerle değil, hayatın kargaşasında benliğinden uzaklaşan insanlarla da terapiler yapılır.

Ankara klinik psikolog, aile danışmanlığı, evlilik terapisi, madde bağımlılığı terapileri, ergen danışmanlığı gibi çeşitli konularda tedavi uygulamaktadır.

Ankara klinik psikolog, gizliliğe büyük önem vermektedir. Tedavi ve terapi sürecinde danışanın klinik psikoloğuna güven duyması tedavinin olumlu sonuçlar doğurması açısından en önemli rolü oynar. Bu yüzden psikolog ve danışan arasındaki iletişim, gerekli görülen durumlar haricinde başka kişiler ile paylaşılmaz.

Ankara klinik psikolog, kişiye odaklı tedaviler uygular. Her danışanın kişisel tercihleri, eğilimleri ve içinde bulunduğu durumlar göz önünde bulundurularak kişiye özel tanı konulur. Danışana konulan tanıya uygun tedavi ve terapi yöntemleri belirlenerek, her danışan kendi yaşam standardı içerisinde değerlendirilir.

Ankara klinik psikolog, danışanlara herhangi bir baskıda bulunmadan gönüllülük esasına dayalı ilerler. Danışanın üzerinde baskı hissetmeden terapi ve tedavilere devam etmesi amaçlanır. Ekip olarak uyum ve takım çalışması esasına dayalı çalışan Ankara klinik psikolog, danışanlara güleryüzlü ve profesyonel bir hizmet sunar.

Samimi, uzman ve güvenilir bir hizmeti amaçlayan Ankara klinik psikolog, geçmişte danışanlarının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermiştir.


  • TELEFONLA ARA
    HARİTADA BULUN