Ankara Çocuk Psikologu

Ankara Psikolog Merkezi; farklı uzmanlık alanlarının aynı birey veya kurum için danışmanlık hizmeti vermesini sağlayan bir profesyonel merkezdir. Detaylı bilgi için Ankara Psikolog ile görüşebilir, uzmanlarımızla görüşme talep edebilirsiniz.

ANKARA PSİKOLOG NELER YAPAR?

Bebeklik ve Çocukluk Döneminde, gelişimsel gecikmeler, gecikmiş konuşma, aşırı hareketlilik (hiperaktivite), uyum-davranış sorunları, dikkat eksikliği, öğrenme güçlükleri vb. gibi özellikleri incelenir.

Bilindiği gibi çocukluk döneminde geçirilen psikolojik rahatsızlıklar önemlidir. İnsanların genel olarak davranışlarında; çocukken yaşadıkları ve yakın çevresinde gördüğü davranışların etkisi çok fazladır. Ankara çocuk psikologu olarak belirtmek isteriz ki çocuğunuzun psikolojik sorunlarını görmezden gelmemeniz ileride yaşayabileceği olumsuzluklar için önceden tedavi oluşturmaktadır.

Ayrıca; çocukların okul döneminde yaşadığı sorunlar da psikolojik etki yaratmaktadır. Sınav psikolojisi, stres ve ergenlik psikolojisi sık rastladığımız psikolojik sorunlar arasındadır.

Çocuk ve ergen psikolojisi, çocukla oyun terapisi, hiperaktivite-dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü, zeka testleri, özel eğitim ve öğrenci koçluğu için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çocuk psikiyatristi Ankara için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


  • TELEFONLA ARA
    HARİTADA BULUN